KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16128398
nr 1612 8398
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
Blandteknik, 3 st, Komposition, yttermått inklusive ram: 52x42 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2024
kl 18:49:25
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker